Autor Tema: Gde na vožnju?  (Pročitano 590 puta)

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
Gde na vožnju?
« poslato: Maj 05, 2017, 09:06:39 posle podne »
Hajde da u ovoj temi pomognemo jedni drugima tako što ćemo postavljati razne predloge i ideje gde bi moglo da se vozi u narednih par nedelja. Svi mi imamo neke izvore informacija na internetu a pretpostavljam da je glavni FB, samim tim imamo i različite FB prijatelje i različite informacije o nekim predstojećim dešavanjima, događajima, moto skupovima, svirkama i sl. Podelite te svoje informacije OVDE sa nama, dovoljno je da samo prosledite link i to će biti dovoljno. Znači, ako znate za neki interesantan događaj u narednih nedelju dve a može i kasnije, ovog meseca ili sledećeg, napišite jedan post, nije teško a nama skitarama će puno značiti da odaberemo gde ćemo ići  ;)
Voleo bih da ova tema zaživi, biće lepljiva t.j. uvek na vrhu a ja ću se potruditi da je redovno ažuriram i brišem događaje koji su prošli.
Sve vas pozdravlja Daci i vidimo se tamo negde.

Van mreže _Alexa_

• MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
  • Traptor 600ccm - JEBAČ al' pravi čoper
    • MK Čoper Srbija
Odg: Gde na vožnju?
« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2017, 03:25:47 posle podne »
Svaka čast MINISTRE INFORMISANJA I PUTOVANJA !!!!!
Moj svet se vrti oko mene i u njemu ima mesta samo za posebne. Ne može svaka ljiga u taj čarobni krug... Jebi ga, tako je....

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
Odg: Gde na vožnju?
« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2017, 09:53:17 pre podne »
Interesuje me kada MK East Bikers iz Bora prave moto skup na Borskom jezeru? Prošle godine je to bilo krajem avgusta.