Autor Tema: Podržimo BESPLATNE moto skupove!  (Pročitano 3136 puta)

Van mreže Barba

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
Odg: Podržimo BESPLATNE moto skupove!
« Odgovor #15 poslato: Maj 24, 2013, 06:40:55 pre podne »
Sve je to na žalost koliko para toliko muzike. Da bi skup ličio na nešto to mora ispratiti infrastruktura (bend, bina, šatre, voda WCi, ograda i sl) a to košta... ostalo su skupovi po malim mestima za koje nisi ni čuo ako nisi u krugu od 50km. Jedini izuzetak su neki skupovi iza kojih stane lokalna samouprava a takvih je par ili par žurki entuzijasta koji se svojski moraju potruditi, ostalo je biznis kluba ili pojedinca. Misilim da je Džonijeva ideja o zajedničkim vožnjama i druženjima najbolja. Setimo se devojačkog bunara, Boljevaca, Fruške gore, riblje čorbe, Lojanice kod brata Raše i sl. Mislim da je to prava stvar!!!

Van mreže mladen72

• Početnik
  • *
« Odgovor #16 poslato: Maj 24, 2013, 09:18:02 pre podne »
ve je to na žalost koliko para toliko muzike. Da bi skup ličio na nešto to mora ispratiti infrastruktura (bend, bina, šatre, voda WCi, ograda i sl) a to košta...
Donekle si i u pravu ali porazna je cinjenica da velika vecina skupova bar ovde u RS-bih ima podrsku lokalnih zajednica i to nemalu....i sponzora kojih hvala bogu ima,a sto se tice tih nekadasnjih okupljanja tu se upada u zamku odvajanja ili kako neki kazu *sektasenja*.zato treba podrzati velike jake klubove nase,svetske nevazno jer mislim da ce oni uvesti bar na moto scenu balkana neki red....
Pao je u blato i osjetio cjev
vidio je facu, bradatu i drsku
vidio je smrt i cuo je rijeci
dobrodosli u Republiku Srpsku

Van mreže Jašim

• Početnik
  • *
  • "Biti izuzetan nije stvar umeća. To je stav. "
« Odgovor #17 poslato: Maj 24, 2013, 12:29:31 posle podne »
- Nisam protiv plaćanja ulaza kada znam da dobijam odgovarajući sadržaj , kvalitetan program , obezbeđen osvetljen parking , toplu dobrodošlicu , uređen kamp ...
   Akcije tipa : dovedi što više motora da narod ima šta da slika i jaše , pucača da nadjačaju muziku, spaljivača guma za dimne efekte , žonglera za uzor omladini , kupačica/plasačica za ugrožene  , dobro začini pasulj ,  razladi piće  i zakuni se u novoformirani klub da je druženje ljubitelja jednog načina života iznad profita pojedinca , zabave za lokal a ponegde i jeftine nabavke opreme okačene na izvolte.
   Na neke vožnje rado idem , neke posetim zbog društva, neke i propustim . Žao mi je što sam zbog bolesti  Rajac propustio , što finansije ne dozvoljavaju neke dalje ture , veća lutanja.
 Ići ću tamo gde sam dobrodošao i gde treba podržati prijatelje i dobre namere.
Ova tema je odlično pokrenuta za kao podrška klubovima koji prave moto skupove  ali bi više trebala da bude kao vodič / info nego kao naše teoretisanje. ( ili da Daci otvori novu )
« Poslednja izmena: Maj 24, 2013, 12:39:58 posle podne Jašim »

Van mreže miladin

• MK Čoper Srbija
  • Početnik
  • *
« Odgovor #18 poslato: Maj 25, 2013, 03:03:38 posle podne »
Meni ne smeta toliko placanje ulaza na skup koliko me nerviraju pesaci "civili" na moto skupu. Zadnje vreme su se skupovi pretvorili u vasare. Zbog toga su mi postali odbojni i po pitanju odlaska i placanja ulaza na skup. Umesto odlaska na skup, vise treba forsirati voznje, druzenje, klubska okupljanja a pare koje su bile namenjene za "ulaz" stavimo na gomilu za klopu, pice...  8)
Podržavam gore rečeno, nas samo 20 da se okupi ( lupio sam cifru, uvek je veća) to je skoro 100 e , a za te pare može se i klopa i piće izfinansirati ,u daleko prijatnijem ambijentu i atmosferi nego na pojedinim skupovima .

Van mreže Crni Leptir

• Početnik
  • *
  • Free Rider
    • Privatwe website
« Odgovor #19 poslato: Maj 26, 2013, 09:37:46 posle podne »
Pa jeste druže ali nije svima cela poenta života ići negde samo da bi jeo, jeo, jeo...  bez uvrede :D
visitors can't see pics , please register or login

One man, one life, one road
Crni Leptir© 2006 All Rights Reserved

Van mreže stolevuk

• MK"ČOPER SRBIJA"
  • MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
  • KAWASAKI EN500-Tanja
« Odgovor #20 poslato: Maj 26, 2013, 10:15:18 posle podne »
Pa jeste druže ali nije svima cela poenta života ići negde samo da bi jeo, jeo, jeo...  bez uvrede :D
...већ да би пио,пио,пио...(без увреде)  :P :P :P
nije bitno KO BRŽE...nego KO DUŽE!

Van mreže Crni Leptir

• Početnik
  • *
  • Free Rider
    • Privatwe website
« Odgovor #21 poslato: Maj 26, 2013, 10:17:02 posle podne »
i pio i još svašta nešto, da ne psujem sad ovde ;)
ali najviše idem na skupove i žurke iz razloga da vidim prijatelje koje nisam u mogućnosti da vidim na zatvorenim i poluzatvorenim tipovima druženja.
« Poslednja izmena: Maj 26, 2013, 10:29:06 posle podne Crni Leptir »

Van mreže sahoni

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
  • jbg.doslo je vreme da je bolje imati nego nemati !
« Odgovor #22 poslato: Maj 27, 2013, 04:47:26 posle podne »
neko rece da su se moto skupovi pretvorili u vasare...apsolutno se slazem..moj staz na skupovima nije nesto velik ali ovo sto sam do sad video mogu reci da mi se ne svidja,vecina skupova je lose organizovana,najvise mi smeta sto kasno nocu kad sve prodje ne mogu u svom satoru da odspavam par sati od "KRETENA"koji pucaju i pale gume..ili sta vec,i sta onda? umesto ujutru da odemo na neku voznju ja lecim glavobolju od ne spavanja, i piva kojeg bude u poprilicnim kolicinama naravno!Nemam nista protiv placanja ako je sadrzaj dobar,ali koliko vidim nista od toga...bendovi skoro uvek isti..koji samo odradjuju posao,,treba dovoditi mlade bendove zeljne dokazivanja.ali sustinska stvar je da kad odem na moto skup ustvari najmanje vremena provedem u voznji...zato najvise volim klupske voznje sa sto vise km i onda zabadanje satora, rostiljanje ,hladjenje piva u reci i sta ces vise od zivota .....ha

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
« Odgovor #23 poslato: Jun 06, 2013, 09:07:00 posle podne »

Van mreže Barba

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #24 poslato: Jun 06, 2013, 10:37:09 posle podne »
Apropo ove teme, prošli viknd u Kucuri MC "Pegazus" napravio odličan skup. Ulaz se nije plaćao, uz to bon za besplatno piće, klopa i td. Svirali Atomci i niz dobrih bendova , sve u svemu O.K. Kad se hoće mož se...

Van mreže farmacy

• Početnik
  • *
« Odgovor #25 poslato: Jul 20, 2013, 08:09:39 pre podne »
pozdrav. veceras besplatna moto zurka u Vucju, 17 kilometara od Leskovca. malo kasnim sa pozivom ali me nesto zezao net (izvinjenje). ko je blizu ove destinacije izvolite veceras.
pozdrav!
...KRIZA SREDNJIH GODINA...

Van mreže djoka

• MK Čoper Srbija
  • Početnik
  • *
« Odgovor #26 poslato: Avgust 10, 2013, 11:50:21 posle podne »
Ne podrzavam moto skupove gde se pasulj nedovoljno kuvan placa 500 dindji primer ove godine u Boru iz tog razloga sam posetio ove godine samo dva druzenja. mislim da nije dobro i za klubove primer jednog. Firma sponzorisala obroke,opstina je platila binu i muzicke ucesnike pivaraje je dostavila nesto fraj piva koje se prodavalo po 120 dindji i na kraju od tog kluba nastala su dva jer su se posle skupa posvadjali oko podele para.Tako vam je to srbi su mnogo emotivno vezani za pare.

Van mreže farmacy

• Početnik
  • *
« Odgovor #27 poslato: Jul 18, 2014, 09:24:59 posle podne »
Pozdrav braćo čoperaši. Javni poziv za sve koji se sutra nadju u blizini Leskovca. Moto Free žurka u Vučju (17 km od Leskovca) počinje u 19 h.

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
« Odgovor #28 poslato: Mart 22, 2016, 10:40:11 posle podne »
Винд оф чејнџ  ;)

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker