Autor Tema: Podržimo BESPLATNE moto skupove!  (Pročitano 3216 puta)

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
Podržimo BESPLATNE moto skupove!
« poslato: Maj 23, 2013, 12:49:56 posle podne »
U ovoj temi bi trebalo da sakupimo sve klubove (mesta i termine) koji organizuju besplatne moto skupove t.j. gde se bajkerima ne naplaćuje ulaz. I ne samo moto skupovi može i druge manifestacije koje nama mogu da budu interesantne i zanimljive a uz to da su za Dž. I naravno takve skupove bi trebalo da podržimo i posetimo u što većem broju. Kad smo mogli mi kao klub da organizujemo besplatan moto skup na Rajcu i još na ulazu da svakom damo mali poklon pa mogli bi i ostali da se potrude.

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
Odg: Podržimo BESPLATNE moto skupove!
« Odgovor #1 poslato: Maj 23, 2013, 12:52:47 posle podne »
visitors can't see pics , please register or login

Van mreže Daci

• Moderator
  • Pro Bajker
  • *
  • Yamaha DragStar 650
« Odgovor #2 poslato: Maj 23, 2013, 12:54:43 posle podne »

Van mreže Sandokan

• Vozač
  • **
  • vozi i pusti druge da voze !
« Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2013, 02:19:39 posle podne »
prosle godine je bio skup u Elemiru 07.07.,ove ne znam datum
posle Panceva a pre B.Crkve je skup u Srpskoj Crnji
oba skupa su sa besplatnim ulazima
vozi i pusti druge da voze !

Van mreže Jašim

• Početnik
  • *
  • "Biti izuzetan nije stvar umeća. To je stav. "
« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2013, 03:10:21 posle podne »
U ovoj temi bi trebalo da sakupimo sve klubove (mesta i termine) koji organizuju besplatne moto skupove t.j. gde se bajkerima ne naplaćuje ulaz. I ne samo moto skupovi može i druge manifestacije koje nama mogu da budu interesantne i zanimljive a uz to da su za Dž. I naravno takve skupove bi trebalo da podržimo i posetimo u što većem broju. Kad smo mogli mi kao klub da organizujemo besplatan moto skup na Rajcu i još na ulazu da svakom damo mali poklon pa mogli bi i ostali da se potrude.

Odlična ideja koju treba podržati i proširiti priču druženja ljubitelja, vlasnika , vozača motora. 
( kako se raspametim kada na ulazu moto skupa piše : ULAZ ZA PEŠAKE BESPLATAN  za ostale 500 din ) 

_Alexa_

• Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2013, 03:24:57 posle podne »
Iskreno muka mi je više kada vidim na svakom drugom skupu: Yu Grupa, Gale & Najda, Van Gogh...  Odlušah ih više nego sa kasete... Toliko  ima dobrih bendova, lokalnih, čak i dosta Cover bendova koji su daleko isplativiji za nastup. To naravno ako sponzori  i opštine ne donesu neke pare da se može neki jak bend dovući i promeniti ova monotonija. Inače da je  za nekog bajkera koji pretera 100-200 km da bi došao na taj skup pa mu mazneš još iz džepa 500 dindži  , pa dođe da jede a pljedža od lokalnih pasa i pacova ga izađe 250 istih novčanica, pa sok da  popije ili ne daj bože vodu eto još 150-200. A onda dođe lokalni džiberaj bez motora  tu iz lokala i uđe sito i napijeno džaba na ulaz, pogleda motore i odsluša mjuzu koju je organizator "doveo"...
Sve je to braćo moja težak bezobrazluk koji mi dozvoljavamo.

Van mreže Koki Majdanpek

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2013, 06:37:49 posle podne »
Alexa je potpuno u pravu.Treba u sirokom luku izbegavati takve skupove.Dovoljno je skupo gorivo da bi jos davali pare i za ulaz na skupove. Podrzavam predlog.

Van mreže Crni Leptir

• Početnik
  • *
  • Free Rider
    • Privatwe website
« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2013, 07:30:58 posle podne »
Ja podržao Shadowse, kao i svake godine.  :) Sve je bilo extra od besplatnog ulaza do fantastičnog koncerta.  Vidimo se do godine!
Imali ste takodje i žurku MC Brothers gore kod njih na ranču, gde se nikad ne plaća a uvek bude dobro. To je bilo kad i Mitrovica, tako da sam te subote bio na oba mesta, na jednom platio, na drugom ne. Merak nema cenu. :)
Mada, u principu na skupove idem više iz razloga da se provozam i vidim sa ljudima, tako da me i ne zanima ko tamo svira i dal se plaća ulaz. Naravno komfornije se čovek oseća kad se ne plaća.

One man, one life, one road
Crni Leptir© 2006 All Rights Reserved

Van mreže lepi73

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #8 poslato: Maj 23, 2013, 07:33:31 posle podne »
licno nemam problem sa naplatom ulaza... podrzavam ideju... ali po meni bojkotovati s.mitrovicu, sabac ili zlatibor zbog naplate ulaza bezveze je...

Van mreže raso

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #9 poslato: Maj 23, 2013, 07:43:58 posle podne »
I ove godine mk. Babatovo iz Elmira pravi skup 05.06.07 jula ulaz free!
Ako nekome zatreba,evo i br.tel. od organizatora Sladjan 064/245-7087

Van mreže Crni Leptir

• Početnik
  • *
  • Free Rider
    • Privatwe website
« Odgovor #10 poslato: Maj 23, 2013, 07:44:21 posle podne »
Ima još jedna kvaka. Na primer ulaz na skup u Mitrovicu je 500 din i treba mi 1000 din  goriva, + neko pivo, cirka 2000 din. Ili ima skup u donjoj Medvedji, besplatan je ulaz ali treba mi 5000 din za gorivo + 1000 za klopu i piće, gde je računica? :D
ILi prošle godine ulaz na skup u Indjiji je bio besplatan, tu mi je pred nosom ali je krš od skupa valjda iz razloga što ga organizuje opština, šta li, ne ulazim u to. Ove godine znam da necu ici na taj skup, odoh na neko kvalitetnije mesto makar i platio. (dok se nesto ne promeni)

Van mreže lepi73

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #11 poslato: Maj 23, 2013, 07:46:08 posle podne »
Ima još jedna kvaka. Na primer ulaz na skup u Mitrovicu je 500 din i treba mi 1000 din,  goriva, + neko pivo, cirka 2000 din. Ili ima skup u donjoj Medvedji, besplatan je ulaz ali treba mi 5000 din za gorivo + 1000 za klopu i piće, gde je računica? :D

pa ne platis ulaz brate moj... teleshop! ;D

Van mreže Crni Leptir

• Početnik
  • *
  • Free Rider
    • Privatwe website
« Odgovor #12 poslato: Maj 23, 2013, 07:54:58 posle podne »
Nego ovo što je Jašim napisao i mene nervira, a pretpostavljam i druge. Em si potrošio pare da dodješ na skup, em si platio ulaz, em dva dana ostavljaš pare na skupu a pešak ulazi džabe. Mislim da bi svi bili zadovoljni kad bi i pešaci i motoristi plaćali ulaz 200 din tamo gde se vec placa i to opet dodje organizatoru na isto.

Van mreže mladen72

• Početnik
  • *
« Odgovor #13 poslato: Maj 23, 2013, 10:51:18 posle podne »
Pa velika vecina organizatora i pravi skupove da bi uzeli neku kintu i zbog pesaka a mi im dodjemo kao ikebana,vidjeno nazalost prosle god.u mom gradu.skup sa 50 bajkova,100 skutera ostalo civili a muzika zesci krs.Ulaz za motocikliste bio 10 km-5e a za civile 5km-2,5e,na ulazu neki klinci ma zlo i naopako...zato vec duze vreme idem samo na skupove tipa ŠA ili SM gde ima sta da se vidi...Ostalo solo voznja ionako bajk vozim zbog sebe...
Pao je u blato i osjetio cjev
vidio je facu, bradatu i drsku
vidio je smrt i cuo je rijeci
dobrodosli u Republiku Srpsku

Van mreže Džoni

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #14 poslato: Maj 24, 2013, 12:09:54 pre podne »
Meni ne smeta toliko placanje ulaza na skup koliko me nerviraju pesaci "civili" na moto skupu. Zadnje vreme su se skupovi pretvorili u vasare. Zbog toga su mi postali odbojni i po pitanju odlaska i placanja ulaza na skup. Umesto odlaska na skup, vise treba forsirati voznje, druzenje, klubska okupljanja a pare koje su bile namenjene za "ulaz" stavimo na gomilu za klopu, pice...  8)
APEHANGERS : "DON'T KNOCK THEM UNTIL YOU'VE TRIED THEM"