Autor Tema: BIKE-ROCK MISIJA 2014  (Pročitano 832 puta)

Van mreže ravnogorac86

• Vozač
  • **
BIKE-ROCK MISIJA 2014
« poslato: Jun 23, 2014, 06:05:08 posle podne »
ПОЛАЗАК: 28. ЈУН-а СА ПЛАТОА НАРОДНЕ СКУПШТИНЕ У 10:00. ПОВРАТАК: 29. ЈУН-а 2014. (СУБОТА – НЕДЕЉА)

ОСМА ПО РЕДУ ''БАЈК РОК МИСИЈА 2014''

ПРЕДХОДНИХ ПАР ГОДИНА, СПОНЗОР ЗА ГОРИВО БИО ЈЕ КОМПАНИЈА НИС ПЕТРОЛ, АЛИ ОВЕ ГОДИНЕ, НИСУ У МОГУЋНОСТИ ДА НАМ ИЗАЂУ У СУСРЕТ.МИ ИМ СЕ У СВАКОМ СЛУЧАЈУ ЗАХВАЉУЈЕМО ЗА СВЕ ШТО СУ УЧИНИЛИ ЗА НАС. ОБЕЗБЕЂЕНО ЈЕ СПАВАЊЕ У СПОРТСКОМ БАЛОНУ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ КАО И ВЕЧЕРА ЗА СВЕ УЧЕСНИКЕ БАЈК РОК МИСИЈЕ. ЗАБАВЉАЋЕ ВАС ПОЗНАТИ РОК ИЗВОЂАЧИ ПОПУТ ОКТОБРА 1864 СА ТАЊОМ ЈОВИЋЕВИЋ, БОРЕ ЧОРБЕ И ДРУГИХ НАШИХ ПОЗНАТИХ ИЗВОЂАЧА. ПРИДРУЖИТЕ НАМ СЕ ДА ДОКАЖЕМО ДА НА ОВАКО ЛЕПУ МАНИФЕСТАЦИЈУ НИСМО СВЕ ОВЕ ГОДИНЕ ИШЛИ САМО ЗБОГ ГОРИВА, КОЈЕ МНОГИМА ДАНАС ЗНАЧИ.
ПОДРЖИМО НАЈВЕЋИ БАЈКЕРСКИ КАРАВН У НАШОЈ ЗЕМЉИ.
УВЕК УЗ БРАЋУ

Van mreže stolevuk

• MK"ČOPER SRBIJA"
  • MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
  • KAWASAKI EN500-Tanja
Odg: BIKE-ROCK MISIJA 2014
« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2014, 11:37:49 pre podne »
E ove godine će misija da se,u najmanju ruku-prepolovi  :-[ ...najveća stavka na ovom putu je gorivo i uzimajući u obzir da ga nema(za džabe)siguran sam da će posećenost da bude OSETNO manja  :'( ...živi bili pa videli  ::) ...ja sam doduše sprečen jer radim ali ću propratiti događaj putem medija... ;)
nije bitno KO BRŽE...nego KO DUŽE!

Van mreže TRIKES-M-D

• Vozač
  • **
  • KAWASAKI VN-800
« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2014, 12:24:07 posle podne »
E ove godine će misija da se,u najmanju ruku-prepolovi  :-[ ...najveća stavka na ovom putu je gorivo i uzimajući u obzir da ga nema(za džabe)siguran sam da će posećenost da bude OSETNO manja  :'( ...živi bili pa videli  ::) ...ja sam doduše sprečen jer radim ali ću propratiti događaj putem medija... ;)

Ako bude i pola bice dobro .

Van mreže ravnogorac86

• Vozač
  • **
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2014, 01:26:39 posle podne »
Ko god dosao, dobrodosao...nadam se da ce bar 100 motora doci :(
Ko god dodje od clanova MK Coper Srbija i MK Orlovi, javite se da vodim na pice ;)

Van mreže Gringo KG

• Vozač
  • **
  • Bitno je stici,ucestvovati,izdrzati...
« Odgovor #4 poslato: Jun 30, 2014, 09:27:58 posle podne »
poz,bio sam sa suprugom,i bajkerima iz kragujevca,bilo je super,nisam bio na forumu do pre par dana,kada sam se uselio zbog poplave,vidimo se sledece godine,na istom mestu,poz

Van mreže deki59

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #5 poslato: Jul 02, 2014, 02:23:36 posle podne »
Ove godine su dosli oni kojima je KiM u srcu. Nije im bio u srcu besplatan benzin. Treba uracunati nekih max 5% koji su zeleli, ali zbog raznih razloga (razlog nije placanje goriva i pored imanja para) nisu mogli. Surova istina.
Pa ipak dosta dobar broj motora (komandir KPS-a mi rece da je granicu preslo vise od 400 motora) i bajkera je, opet, uspeo da pokaze ovom mom jadnom narodu ovde, da nisu sami i pored medijskih blokada, satanizovanja, jezivih pritisaka trenutne vlasti sa jedne i nasih tradicionalnih neprijatelja (siptara) sa druge strane....
Licno sam zahvalan (MNOGO) svim ucesnicima.

Ubuduce cu i ja posetu svakog skupa ili dogadjaj na vagu (finansijsku). Pa ni meni niko ne plati gorivo, nikada, za bilo sta.

Van mreže deki59

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #6 poslato: Jul 17, 2014, 07:21:25 posle podne »
poz,bio sam sa suprugom,i bajkerima iz kragujevca,bilo je super,nisam bio na forumu do pre par dana,kada sam se uselio zbog poplave,vidimo se sledece godine,na istom mestu,poz
Mnogo mi je zao,Gringo, sto se nismo videli i upoznali, ovde. Pa ti si mi bio "najblizi" ovde i tada. Dace Bog drugi put. Veliki + za Gringa (za mene jos uvek nepoznatog coveka), u mojim ocima.