Forum > Predstavljanje

Tamy

(1/1)

Tamy:
Evo da se predstavim i ja...Muz me navukao da vozim skuter  i posle god dana voznje skutera od 50ccm polozim za A2...Tamara..Bg...39god..majka 3 maloletna deteta i supruga 1 ludaka:) Sad sacujem nesto vise od 50ccm,i u oku su mi coperi..ne zato sto volim(nikad nisam ni sela na copera)nego zbog polozaja nogu tokom voznje(imam problem sa desnim kolenom prilikom savijanja)..Mislim da sam dovoljno rekla o sebi a ako vas interesuje nesto vise slobodno pitajte...Pozzz svima na ovom forumu

Chuky:
Tamara, dobrodošla na forum čoperaša!!!
Nadam se da ćeš sebi naći odgovarajući motor.

Tamy:
Hvala..i ja se nadam..ali mala je ponuda copera od 250cc:(

Jelenko:
Dobrodosla Tamara, ako biras copera samo zbog polozaja nogu, verovatno mislis na produzene komande, mozda napravis gresku.. A ako ostajes pri tom da izbor ipak bude coper, moja preporuka je kawasaki elm, imao sam ga , moj prvi motor 250 ccm i misljenja sam da je odlican za duge staze... Aregat isti kao i kawasaki nindza, sto bi znacilo da ima veliki broj obrtaja pa izvlaci kad treba a pri manjem gasu zbuci bas fino i lepo se krece... Vidjao sam skorije par komada na oglasima ali imas pravo, mozda bas i nisu u nekom zavidnom stanju... Sa viragom takodje mislim da nema greske... Ako ku[is fabricki motor, sto ce uskoro morati svaki da bude radi prolaza tehnickog pregleda, postoje i fuzasteri , odmaraci nogu koji se montiraju na roll barove tako da bas i ne mora da bude motor sa produzenim komandama... Nisam ti nista konkretno rekao dqa znam gde ima dobar motor ipak je to na tebi da listas oglase i bez zurbe. Ako bude neka zgodna ponuda prenecemo ti ... Srecno...

sahoni:
Pozz Tanmy....ovo sam ja nekad vozio..sjajan motoric

https://www.polovniautomobili.com/motori/14335497/honda-rebel?ref=search-normal&position_ref=9

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju