Motori > O motorima

Koj motor kupiti?????

<< < (2/4) > >>

MARKOEN500:
Imaš na sajtu polovni automobili par oglasa za EN500. Taj najskuplji je 2400e. Postoje 3 verzije EN500 - A, B i C. A i B su po izgledu dosta slični, pravi čoperčići, dok je C verzija više u kruzer stilu. EN500A i B su mnogo lakši za održavanje (aluminijumske felne, pogon preko kaiša/remena, dok EN500C ima lanac i žbicaste felne pa kad kad mora da se premazuje lanac i poliraju felne i žbice da bi to bilo sjajno i lepo za oči) Za 2000e možeš da uzmeš super očuvan EN500A. Najbolje da štediš pare još neko vreme. Znam da te vuče da kupiš odmah 2 točka, istrpi malo i isplatiće ti se :D Tako sam i ja prošle godine imao oko 1300e a trebalo mi je 2300 za EN500, koji mi je tad bio nemoguća misija, pa sam onda jedno vreme hteo da odustanem od motora jer mi se ništa drugo nije svidelo, a onda sam lepo zapeo i štedeo svaki dinar, i eto pre par dana doterao zverku u garažu :D

lazarbeli2:
Ne znam kako si ti to našo... meni za EN500 izbacilo samo 2 motora i od toga jedan od oko 1300€ što treba mnogo toga da bi se sredio... Imaju neki mislim da su EN450 ali i oni su skupi....
Nalepi ovde linkove za koje misliš da su dobri itd.

MARKOEN500:
https://www.polovniautomobili.com/motori/8701735/kawasaki-en-500 Ovaj mi deluje ok, malo lickanja i bio bi super...

https://www.polovniautomobili.com/motori/9245397/kawasaki-en-500 Perfekcija :D
Ima jos jedan od 2000e, ali je '93 godište. Do '93 godišta imaju neki problem sa magnetima koji znaju da se raspadnu, nakon '93-će je taj problem rešen.

E sad u kakvom su stanju mehanički, to jedino znaš ako odeš lično da pogledaš ili povedeš nekog majstora da pregleda.

Prvi je C verzija, drugi je B.

LTD 454 :) EN500 je njegov naslednik

lazarbeli2:
Video sam te motore... Ovaj prvi mi lepši za nijansu... Ovaj drugi mi ima nekako smešne auspuhe :)
Moram da razmislim još malo da li da dam auto za motor... :)

lekiivan:
Ja sam moju HONDU platio 2000eura. Na linkovima koje si dobio imas dobre masine i onaj od 1300 i nije tako los. Nemoj da zuris! Ja pretrazio ceo net, a na kraju sam nasao motor u svom gradu i to povoljno. Uvek iskrsne nesto i naleti neplanirano. :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju