Autor Tema: Preradjen princ 125  (Pročitano 101 puta)

Van mreže Zmaj99

• Početnik
  • *
Preradjen princ 125
« poslato: Jul 09, 2018, 02:32:37 posle podne »
pozz ljudi,kako vam se cini,da li se isplatio trud? Jos nije u potpunosti gotov... Fali prerada sedista,poliranje felne i jos dosta toga... Inace,sve sam sam radio... Poliester,prohromske auspuhe,zadnju viljusku,sediste,bas sve...

Van mreže Jelenko

• MK Čoper Srbija
  • Bajker
  • *
Odg: Preradjen princ 125
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2018, 10:04:01 posle podne »
Bravo Jovane Zmaju :) Eto nisam verovao da ces uspeti da ga zavrsis od pre mesec i malo vise kada sam dolazio sa Svabom da tvoj matori centrira tocak... Svidjami se to sto radis i samo nastavi tako. A sta je bilo sa onom brzalicom koju si preradjivao, onaj drugi motor? Dobro je da preradu prodjes na tehnicki jer osecam da ce nas zezati vrlo uskoro ubuduce oko tehnickog pregleda zbog prerada... kad budem u prolazu svraticu da vidim uzivo makinu...

Van mreže Zmaj99

• Početnik
  • *
Odg: Preradjen princ 125
« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2018, 12:18:41 pre podne »
Bravo Jovane Zmaju :) Eto nisam verovao da ces uspeti da ga zavrsis od pre mesec i malo vise kada sam dolazio sa Svabom da tvoj matori centrira tocak... Svidjami se to sto radis i samo nastavi tako. A sta je bilo sa onom brzalicom koju si preradjivao, onaj drugi motor? Dobro je da preradu prodjes na tehnicki jer osecam da ce nas zezati vrlo uskoro ubuduce oko tehnickog pregleda zbog prerada... kad budem u prolazu svraticu da vidim uzivo makinu...
Brzalica je tek stigla na red,kad zavrsim saljem slike :) a sto se tice tehnickog,trazili mi da stavim pozadi fabricke migavce i stopku da prodjem i posle sam opet vratio na staro😂