Autor Tema: Kupovina motora ?  (Pročitano 54 puta)

Van mreže biloko

• Početnik
  • *
Kupovina motora ?
« poslato: Februar 13, 2019, 01:13:27 posle podne »
Raja pozdrav svima :) Hocu da uzmem neki jaci coper prije sam ima od 250 cc i trenutno imam kawa en500. Posto vozim tek 4 godine i nisam imao priliku da vozim neki veci/jaci coper i sad biram izmedju Honde VTX 1300s , Yamaha dragstar 1100 il neki VN dal 900 dal 1500cc. Pa bio bih veoma zahvalan ako bi mogli nesto reci ko ima vise iskustva o ovim motorima koji valja koji ne valja i zbog cega ili predloziti neki drugi. Nekako mi je honda ova najljepsa al et ako ima nekih mana ili je neudobna da ne uzimam.. Hvala .. Pozdrav ;)

Van mreže sahoni

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
  • jbg.doslo je vreme da je bolje imati nego nemati !
Odg: Kupovina motora ?
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2019, 11:13:51 pre podne »
Pozz...sve motore koje si gore naveo su vise nego dobri...mada bih iz te grupice VN900 stavio na trece mesto...bar kad je moj ukus u pitanju,smatram da su Yamaha i Honda ipak kvalitetniji motori.Naravno stvar je ukusa i toga kakvu percepciju voznje imas.Dozivljaj je otprilike slican na sva tri motora i svakako je sve i jedan udoban za velike ture.Ja trenutno vozim Yamahu drag star 1100 clasic i pravo je uzivanje voziti je.Sto se tice nekih mehanickih razlika tu bi trebao da se posavetujes sa nekim mehanicarem ukoliko ti uopste te neke razlike znace.Pozz i srecno sa kupovinom.