Autor Tema: Pozdrav od novog druga clana 😀  (Pročitano 86 puta)

Van mreže machvanin

• Početnik
  • *
Pozdrav od novog druga clana 😀
« poslato: Februar 05, 2020, 06:34:38 posle podne »
  Veliki pozdrav svima!!!
Zovem se Vlada i nick name je u skladu sa mestom odakle sam,a to je Sabac...Ja bih odmah i pitanje da postavim ako nije bezobrazno... :D
Vec duze vreme sam u potrazi za cgoperom...Moj pick su Honda Shadow vt600,Yamaha Virago 750,Suzuki Intruder,Marauder,Vulkan 800 itd...
Medjutim,kada sam seo na Shadow-ku razocarao sam se u velicinu tj kako izgledam na motoru...Visina 184 tezina 98kg i gde smo sta smo,koji je onda motor za mene dovoljno veliki a da nije Harley??? :D  ;D;D Honda Magna mi je kao neka druga ili koja vec opcija i ona mo deluje ok...Molim drugare za savet i pomoc....Pozdrav !!!

Van mreže Chuky

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
Odg: Pozdrav od novog druga clana 😀
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2020, 08:58:42 posle podne »
Dobro došao na forum druže.

Pitanje je bezobrazno...
Dok ne probaš i sedneš na pomenute motore, nećeš znati da li ti odgovara ili ne.
Lepo si poređao motore od najmanjeg pa do najvećeg, vn800 je najveći kruzer u toj klasi do litre...
Sačekaj proleće, kada motori krenu da se voze, lepo zamoliš ljude koji ih voze kad naidješ na model koji te interesuje, verujem da nikom nije problem da ti dozvoli da sedneš i vidiš kako ti čuči motor.
 8) 8) 8)

Van mreže machvanin

• Početnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2020, 10:30:51 posle podne »
Hvala veliko ne odgovoru,tako cu verovatno i uraditi...
Pozdrav.... :D

Van mreže sahoni

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
  • jbg.doslo je vreme da je bolje imati nego nemati !
« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2020, 03:33:09 posle podne »
Yamaha drag star 1100...Kawvasaki VN 900 ...Honda shadow1100..mislim da je to neki minimum spram tvojih gabarita