Autor Tema: Hitno potrebna pomoc! Sprint regal raptor 125  (Pročitano 927 puta)

Van mreže stevan

• Početnik
  • *
Hitno potrebna pomoc! Sprint regal raptor 125
« poslato: Mart 29, 2019, 02:18:06 posle podne »
Pozdrav bajkeri, potrebna mi je hitno vasa pomoc za delove za Sprint regal raptor 125ccm.

Ovako, problem koji ne mogu da resim jos od decembra je: Dvogrlno crevo koje ide iz karburatora u kutiju za filter vazduha. Nigde ne mogu da nadjem original, ili ako neko ima polovno ili savet gde moz se napravi ili gde mogu da nadjem dva kn filtera sa crevima fi 60mm da su creva zakrivljena da mogu da stanu,a da izbacim kutiju za vazduh.

Drugi problem, koji je trenutno resen, na krace staze su one metalna gumirane grane za dovod goriva iz karburatora u motor. Problem je resen privremeno silikonom, ulepio sam ih i trenutno ne pusta. MOLIm, Preklinjem, apelujem za svaki vid pomoci. Unapred hvala.

Van mreže Musko66

• Početnik
  • *
Odg: Hitno potrebna pomoc! Sprint regal raptor 125
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2020, 12:37:12 posle podne »
Potrebna mi je pomoc. kupio sam Regal raptor 125. Nekih 50 km radio super malo trokirao ali zamenjene gume na karburatorima i sve bilo ok jedan dan. Tad su pocele da crkavaju svecice. 5-6 km i crkava leva svecica. Vec 4 para svecica sam zamenio, tadi super nekih pola sata i samo izgubi gas. Proverimo svecice zamenimo on radi pola sata i opet isto. Ima li neko ideju kako da resim problem.

Van mreže Jelenko

• MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
« Odgovor #2 poslato: Jul 15, 2020, 12:16:13 posle podne »

Boban Motomehanika Boki brate, prenesi čoveku da mu levi karburator " preliva,i daje suviše goriva " mora da se očisti, niveliše gorivo i našteluje...postoji mogučnost da je klip od "čoka" zaglavio u otvorenom položaju ili je propala gumica na samom klipu.
2
Sakrijte ili prijavite ovo
Sviđa mi se
 · Odgovor · 5 d.
Iznogud Jovica Jovanovic
Iznogud Jovica Jovanovic I neka proveri kablove, isto se meni dešavalo na kinezu, ispostavilo se da kabal od svećice prekidao...
Sakrijte ili prijavite ovo
Sviđa mi se
 · Odgovor · 5 d.

Van mreže Musko66

• Početnik
  • *
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2020, 10:06:32 posle podne »
Ocistili dostelovali koliko je moguce na sluh. Radi neuporedivo bolje ali jos uvek nije to sinhronizovan rad. Oseti se da ne rade oba cilindra ravnomerno. Momak koji je to radio kaze da moj raptor nema opciju kacenja na vakum pumpe..... vec samo moze da se steluje na sluh.