Autor Tema: Voznja do Bora, Zajecara i natrag do Majdanpeka i Negotina  (Pročitano 427 puta)

Van mreže Misko Bor

• Vozač
  • **
  • Suzuki GZ125 Marauder
Voznja do Bora, Zajecara i natrag do Majdanpeka i Negotina
« poslato: Maj 20, 2015, 09:40:06 posle podne »
Danas sam imao tu cast da kod mene gostuju Penoci iz Negotina kao i Koki iz Majdanpeka. Iskreno jako mi je drago da sam upoznao ova dva velika coveka. Nasli smo se oko 11h danas na ulazu u Bor, okrenuli smo jedan krug u mom gradu, svratili na pice. Dosta tema smo otvorili, i iskreno mi je drago da sam neke stvari naucio od njih. Posle picenca, odlucili smo da put Bora do Zajecara nastavimo preko Gamzigradske Banje. Zatim smo krenuli nazad, Peconi put Negotina, a Koki i ja put Rgotine. Posto je bilo lepo vreme odlucio sam da Kokija ispratim do sela Luka, ali sam isao nesto duze tj do sela Tanda, odakle je Koki nastavio put Majdanpeka a ja se vratio nazad do Bora. Mozda je malo poduzi tekst pa se izvinjavam ako sam malo "udavio" sa pricom Evo par slika

Van mreže peconi-negotin

• MK Čoper Srbija
  • Bajker
  • *
  • Vetar u kosi,sloboda ili smrt...
Odg: Voznja do Bora, Zajecara i natrag do Majdanpeka i Negotina
« Odgovor #1 poslato: Maj 20, 2015, 10:00:21 posle podne »
Super jednodnevna voznja...prava prilika da se vidim sa starim prijateljel kokijem i upoznamo novog druga koji podrzavanasu pricu.....sve u svemu...lepo proveden dan i jos 106 mph vise na satu...koji zivot znaci....

Van mreže Koki Majdanpek

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2015, 10:29:23 posle podne »
Prelepo vreme,lepa vožnja,upoznavanje možda budućeg čoperaša i naravno,druzenje sa meni dragim prijateljem Peconijem.
« Poslednja izmena: Maj 21, 2015, 07:30:08 pre podne batakole »

Van mreže berza

• MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
« Odgovor #3 poslato: Maj 20, 2015, 10:34:55 posle podne »
    Lep dan, fina tura :D
MESECINA IZLEGNALA A PUT SIROK PRAV CARSKI...