Autor Tema: Ape i Solo sediste  (Pročitano 1258 puta)

Van mreže bobtin

• Početnik
  • *
Odg: Ape i Solo sediste
« Odgovor #15 poslato: Jul 13, 2015, 05:31:06 posle podne »
Evo ovim sam gravirao ali jedva, ovo tackanje i nekako ali icrtavanje ovim ostrim jedva. Daj Alexa savet ako znas kako, ja ovo video na netu pa probao. Hvala

Van mreže _Alexa_

• MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
  • Traptor 600ccm - JEBAČ al' pravi čoper
    • MK Čoper Srbija
« Odgovor #16 poslato: Jul 13, 2015, 09:37:11 posle podne »
Evo ovako bih ja to uradio. Poštujem svaki ručni rad pa makar i ako izgledao kao ***** svaki respekt zaslužuje svako. Ovo što si ti uradio meni izgleda odlično, generalno ne onako kako sam viđao kod zapadnjaka kako rade u odnosu na to je njah ali ovde to nigde nisam video pa mi je extra. E sada, ja to ništa ne bih hromirao jer izgleda ovako totalno old school nego bih ove ravne delove koji nisu gravivani ispolirao do visikog sjaja  ( može ) i onda bih ga ofarbao nekim dobrim bezbojnim lakom. E sada, ima i mnogo pametnijih od mene pa bi ti oni dali i bolji savet ali da se hromira to gravirano , mislim da se ništa ne bi videlo a i da bi izgubilo taj efekat koji ovako ima.
Moj svet se vrti oko mene i u njemu ima mesta samo za posebne. Ne može svaka ljiga u taj čarobni krug... Jebi ga, tako je....

Van mreže Jelenko

• MK Čoper Srbija
  • Bajker
  • *
« Odgovor #17 poslato: Jul 13, 2015, 11:59:57 posle podne »
   Pratim to sto radis i svidja mi se, samo napred. Ako se ipak odlucis da to hromiras reci pa da pojurimo kontakt ako ti u Kgu odgovara...

Van mreže bobtin

• Početnik
  • *
« Odgovor #18 poslato: Avgust 05, 2015, 10:05:21 pre podne »
Idemo dalje, posluso Alexu. Ispolirano do bola s'tim da je prljavstina od poliranja usla u rupice i brazde pa je efekat ekstra.

Van mreže _Alexa_

• MK Čoper Srbija
  • Pro Bajker
  • *
  • Traptor 600ccm - JEBAČ al' pravi čoper
    • MK Čoper Srbija
« Odgovor #19 poslato: Avgust 06, 2015, 06:45:10 pre podne »
 :o  :o  :o  :D  :D  :D  :o  :o  :o  >:(  >:(  >:(  :D  :D  :D

KLAP KLAP KLAP

Van mreže MAGNUM

• Početnik
  • *
  • HARLEY DAVIDSON-MAGNUM CUSTOM
« Odgovor #20 poslato: Avgust 10, 2015, 02:28:30 pre podne »
Brate korman je do jaja.Sedište sam i ja sam radio.Sunđer bilo koji ne valja ali baš ništa.Sad mi je palo na pamet i to sam i uradio.Uzmeš ležaljku za plažu kao gumena neka,NE PENASTA,penasta ne valja.Ja sam kupio debljine 0,6 mm.Isekao oblik,spojio 8 slojeva.48 mm debljine,idealne tvrdoće ili mekoće,kako ko hoće.Trenutno je preko eko koža ali je to promenljivo lako jer navlaku drže šrafovi.Neko pomenu kupovinu kože,u pravu je potpuno,ja probao da kupim pa ne može,samo celo parče,koliko je toliko kupiš.Tražim stare jakne,torbe za alat ili nešto slično da skinem kožu.Samo polako,sve će biti.Opet ti kažem korman je stvarno vrh,ja tu ne bih ništa diro...
MK SPID

Van mreže bobtin

• Početnik
  • *
« Odgovor #21 poslato: Avgust 10, 2015, 02:49:49 posle podne »
Hvala Magnume na savetu. Druga polovina je jos bolja, radio sam vece slike i mnogo lepse ih uradio. Slikacu pa ce te videti. Samo mi zao jer nece izgleda ove godine na motor, u mesec dana mi se strpale gume, pa puko kais a za neki dan i registracija tako da nemam kinte za kablove i sajle da produzim... jebiga :-\

Van mreže MAGNUM

• Početnik
  • *
  • HARLEY DAVIDSON-MAGNUM CUSTOM
« Odgovor #22 poslato: Septembar 26, 2015, 06:21:09 posle podne »
Što reče neko kod Bobana za sajle,a i za cev za kočnicu.Ja sam tako produžio,od čantre do dole je cev i onda sam samo našrafio original crevo do točka.Poneseš crevo da ti napravi krajeve kakve treba i izmeriš kolika ti cev treba.
Kako si rešio dimplove na kormanu,udubljenja za žice,kako si prekidače sa strujom,žicama,montirao na korman?

Van mreže Đura

• MK Čoper Srbija
  • Vozač
  • *
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 09, 2015, 08:15:11 posle podne »
Svaka čast na trudu, ali stvarno !
IMATE PRIJATELJE !