Autor Tema: Prevodski potok  (Pročitano 397 puta)

Van mreže Misko Bor

• Vozač
  • **
  • Suzuki GZ125 Marauder
Prevodski potok
« poslato: Jun 07, 2015, 09:51:36 pre podne »
I ako sam prvobitno planirao da juce vozim za Knjazevac, nesto mi se nije dalo i osecao sam da je mozda bolje da odustanem sa voznjom od te relacije, sto sam i uradio. Posto volim dosta da vozim gde ima dosta prirode, razmisljao sam da li da vozim prema Borskom jezeru, Majdanpeku ili prema Dubasnici. Odlucio sam da vozim prema Majdanpeku. Medjutim negde kod odvajanja za Majdanpek(kod Zagrdja-Donje Bela Reke) video sam da mi je guma skorz ispustila. Posto mi je ujak bio u pomenutom selu odlucio sam da svratim do njega i da skinemo gumu i da je eventualno odnesemo do Bora da je zakrpimo sto smo i uradili. Otisli smo do vulkanizera i imali smo sta da vidimo, velika eksercina koja je gumu izbusila i sa jedne i sa druge strane. Stavi on dve flekice na izbusenim mestima, odlucim da pored zakrpljenje gume kupim jos jednu rezervnu unutrasnju koja me je kostala 600 dinara ali nema veze neka se nadje nece da skodi. Vratim se do sela sa ujakom, namestili smo gumu i nastavio sam dalje da vozim do prevodskog potoka koji se nalazi izmedju Donje Bela Reke i Luke i taj put je sto bi se reklo off road sa rizlom, priroda, pricice cvrkucu. Uzivao sam u prirodi, tisini i cvrkutu ptica koji me je opustio. Pocela je da pada noc i na zadnjoj slici sam spreman za povratak ka Boru. Nije u pitanju neka kilometraza ali eto novih 65 km pored busenja gume me je bacilo u zaborav kada sam osetio miris prirode i cvrkut ptica. :)